Ordinační hodiny

Ordinační hodiny

Pondělí:

Úterý:

Středa:

Čtvrtek:

Pátek:

7:00 - 18:00

8:00 - 16:00

8:00 - 16:00

Klinický den

8:00 - 13:00

Objednání:


Objednání do naší ambulance je možné vyplněním elektronického formuláře na těchto stránkách, e-mailem nebo telefonicky. Vzhledem k tomu, že zdravotní sestra často asistuje lékaři při některých ambulantních vyšetřeních nebo zákrocích, preferujeme objednání přes formulář nebo e-mailem. Obratem Vás budeme kontaktovat a na vhodném termínu se domluvíme. V případě, že se z různých důvodů nebudete moci k vyšetření dostavit, neprodleně a s předstihem nás o tom informujte. Umožníte tím vyšetření jiného pacienta, který naši péči potřebuje i plynulost péče v naší ambulanci. Rádi Vám nabídneme náhradní vhodný termín.


Co si přinést s sebou


Koordinátorem péče o Vaše zdraví je praktický lékař. Proto oceňujeme, když je tento lékař o vyšetření informován a vystaví Vám žádanku. Vyšetření bez doporučení lékaře Vám však provedeme také. S sebou prosím přineste platnou kartičku pojišťovny, aktuální zdravotní dokumentaci a seznam užívaných léků včetně jejich dávkování.

Rezervujte si svůj termín online!

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout možnost rezervovat si termíny online od 11. dubna 2022. Chcete-li se objednat, jednoduše klikněte na následující tlačítko. Poté budete přesměrováni na naši rezervační stránku.